| Powitanie | Oferta | Zdjęcia | Kontakt |


Nasz dom znajduje się we wsi Grabowa 38, w odległości 6 km od Połańca w woj. Świętokrzyskim i 1 km od drogi krajowej nr. 79, wśród lasów w bardzo spokojnej i cichej okolicy.
Nasza wioska położona jest 5 km od Wisły i 6 km od rzeki Czarnej, gdzie można łowić ryby. W Połańcu znajduje się piękny kryty basen oraz kort tenisowy.
Oferujemy wypoczynek dla 8 osób w czterech pokojach 2-osobowych, łazienki, TV, internet, jest dostępna kuchnia i możliwość zamówienia domowych posiłków. Dom jest bardzo przestrzenny, pokoje są duże, położone na jednym poziomie, jest taras do wypoczynku, duży ogród z kwiatami, miejsce na ognisko i bezpieczny parking w podwórku. Dom położony jest tuż przy lesie odległym o zaledwie 50 m, w maju pięknie kwitną akacje, u nas nazbierasz jagód i grzybów.
Wypoczynek w naszym domu i naszej okolicy to cisza i spokój, domowa atmosfera, idealne miejsce dla osób które nie lubią tracić pieniędzy, a lubią spacery, wycieczki piesze i rowerowe, jest dużo dróg bezpiecznych do jazdy na rowerze. W okolicy do zwiedzania są kościoły zabytkowe, Sanktuarium Sulisławice, Rytwiany, Koprzywnica, Beszowa, Zamek Baranów Sandomierski, Zamek Kurozwęki, mini zoo, amerykańskie bizony i wiele innych atrakcji.


Informacje ogólne:

Cena pokoi od 25 zł do 40 zł od osoby
liczba miejsc 10
liczba pokoi 4